Адміністрація КПСМНЗ «Дитяча музична школа №10» виносить на обговорення громадськості питання присвоєння школі ім’я  видатного італійського композитора

|

Адміністрація КПСМНЗ «Дитяча музична школа №10» виносить на обговорення громадськості питання присвоєння школі ім’я  видатного італійського композитора, скрипаля, диригента та викладача Антоніо Вівальді.

У 2021 році музичній школі виповнюється 50 років з дня заснування. За цей проміжок часу в ній працювали та працюють відомі діячі музичної культури Харківщини. Внаслідок плідної роботи педколективу щорічно до 120 учнів школи стають переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів мистецтв.

Значна частина шкіл естетичного  виховання Харкова носять імена видатних діячів культури України, Німеччини та Росії. Твори цих авторів або напрямків мистецтва, до яких вони належали, складають значну частину педагогічного репертуару учнів шкіл естетичного виховання.  У низці шкіл проводяться конкурси, що носять імена цих видатних композиторів, та діячів мистецтва.

Колектив ДМШ №10 пропонує надати школі ім’я Антоніо Вівальді – всесвітньо відомого італійського композитора.  Італія, так як і Україна, є колискою вокального мистецтва і має багато спільного у постановці голосу та звуковидобування.

Присвоєння школі імені цього видатного композитора буде добрим поштовхом до подальшого її розвитку.

У 2020-2021 навчальному році, маючи багаторічний досвід шкільних різноманітних учнівських конкурсів,  зокрема вокальних, ми провели українсько-італійський конкурс музичного мистецтва         імені Антоніо Вівальді. Наступного року сподіваємось розширити цей проєкт за рахунок додавання інструментального та камерно-інструментального жанрів.

Враховуючи вищевикладене, колектив школи просить підтримати ініціативу присвоєння КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 10» ім’я Антоніо Вівальді. 

 

 

 

 

Відділ культури по Основ'янському району Департаменту культури Харківської міської ради